کلینیک بین المللی کاشت مو و ابروی رز

جشنواره پاییزی کاشت ابرو با تخفیفات ویژه!

  کاشت ابرو با رویش و خواب کاملا طبیعی

  با ضمانت نامه کتبی + بیمه

  ضمانت نامه کتبی

  بدون درد

  بدون خونریزی

  یک روزه

  نتایج باورنکردنی با تراکم بالا

  قبل و بعد از کاشت ابروی دائمی در کلینیک رز

  روش های کاشت ابروی طبیعی

  کاشت ابروی پر تراکم با روش FUT

  کاشت ابرو به روش FUT

  پیوند واحد فولیکولی مو که با نام FUT نیز شناخته می‌شود، روشی برای کاشت ابرو است. در این روش، یک نوار باریک بافت از پشت سر فرد متقاضی برداشته می‌شود، چون این قسمت از پوست سر به طور ژنتیکی به گونه‌ای است که در برابر ریزش مو مقاوم است. سپس گرافت‌ها از این نوار بافتی جدا شده و ناحیه‌ی مدنظر در ابروها برای کاشت نیز آماده می‌شود.

  پزشک متخصص، این مرحله را هنرمندانه و خیلی دقیق انجام خواهد داد. با استفاده از برش‌های کوچک در ابروها، می‌توان زاویه، عمق و توزیع گرافت‌ها را به خوبی کنترل کرد؛ همه‌ی این موارد بر نحوه‌ی رشد موها بعد از کاشت تأثیر خواهند گذاشت. جراح زیبایی شما با توجه و دقت به الگوی رشد موهای اطراف ناحیه‌ی کاشت در ابرو، می‌تواند نتایج کاملاً طبیعی و یکدستی به شما هدیه دهد.

  بازخورد مراجعین کاشت ابرو

  بیش از 98 درصد رضایت از نتیجه کاشت ابرو در کلینیک رز

  آشنایی با دکتر رضا روحانی

  اگر به فکر کاشت ابرو هستید، حتماً می‌دانید که برای انجام این عمل زیبایی باید به کلینیک‌های معتبر و متخصصین مشهور و شناخته شده مراجعه کنید چرا که یک خطا در حین کار شاید برای همیشه، شانس انجام این عمل زیبایی را از شما بگیرد. کلینیک پوست و مو رز در تهران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز در کشور شناخته شده که پیوند طبیعی مو را تحت نظر متخصص توانمند و باسابقه کشوری آقای دکتر رضا روحانی و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌دهد. آقای دکتر روحانی تبحر بسیار بالایی در اجرای روش‌های مختلف پیوند ابرو داشته و براساس وضعیت بانک موی شما بهترین روش را اجرا خواهند کرد.

  0
  تار موی کاشته شده
  0
  پیوند ابروی موفق

  آشنایی با کلینیک رز

  سوالات متداول شما

  هزینه پیوند ابرو براساس روش انتخاب جهت کاشت، تعداد فولیکول مورد نیاز و شدت طاسی ابرو، متفاوت خواهد بود.

  روش FUT با جراحی در بانک مو انجام می‌شود ولی قبل از هر چیز بی‌حسی موضعی اعمال خواهد شد تا درد نداشته باشید.

  خیر چون کاشت ابرو، یک عمل زیبایی به حساب می‌آید و بیمه‌گذاران از عمل‌های زیبایی حمایت نمی‌کنند

  شما ابتدا باید در جلسه مشاوره با دکتر روحانی شرکت کنید تا وضعیت بانک مو، شدت طاسی سر و دلیل آن بررسی گردد و سپس مشخص شود آیا می‌توانید این عمل را انجام دهید یا خیر.